FAJERWERKI    

W tym dziale znajdziecie Państwo materiały pirotechniczne klasy I i II: petardy, rzymskie ognie, wulkany i fontanny, rakiety, komplety mieszane, wyrzutnie oraz art. różne. Wszystkie importowane wyroby spełniają wymogi Polskiej Normy i zaopatrzone są w wymagane oznaczenia i instrukcje (klasa, numer katalogowy lub nazwa, nazwa producenta lub importera, ilość sztuk w opakowaniu, instrukcja użytkowania i bezpieczeństwa w języku polskim).

PETARDY

Ofertę kierujemy do osób, którym bardziej zależy na efekcie akustycznym niż świetlnym. Znajdują się tu efekty od najsłabszych typu trzaski, karabińczyki aż do huków zbliżonych do materiałów wybuchowych stosowanych przez wojsko. Ponadto w niektórych typach petard występuje połączenie krotności huków z efektami gwizdów, pisków i trzasków.

RZYMSKIE OGNIE

Charakteryzują się szeroką gamą efektów, która pozwala na wybór tej, która najbardziej odpowiada naszym wrażeniom estetycznym. Charakterystycznym dla rzymskich ogni jest seryjne odpalanie efektów wizualnych z pojedynczej wyrzutni rurowej.

 

WULKANY I FONTANNY

Są to wyrzutnie zazwyczaj kształtem przypominające stożek lub rurę, którą wyrzucają pióropusz iskier nawet do 4 m, w zależności od rodzaju i wielkości fontanny. Oferujemy również fontanny z dodatkowym efektem cracklingu, petard i rakiet o pełnej gamie kolorów.

 

MOŹDZIERZE


RAKIETY

Komplety rakiet zawierają zmienne ich ilości, różniacych się mocą, zasięgiem i efektami, tak aby dostosować się do wymagań Klientów. Każdy zestaw zawiera rakiety o różnych efektach, dobranych w ten sposób, aby można się cieszyć każdą eksplozją.

 

KOMPLETY MIESZANE

Zawierają mieszankę wszystkich artykułów od rakiet poprzez petardy, rzymskie ognie, wyrzutnie, pszczółki, itp.

 

WYRZUTNIE

Każdy artykuł stanowi jednolitą bryłę posiadającą różną ilość strzałów i efektów, którą odpala się raz a wybuchy następują kolejno. Wyrzutnie polecamy głównie na różnego rodzaju imprezy, typu śluby, urodziny, spotkania biznesowe itp. Zapewniamy, że jakość i efekt zdziwi niejedną osobę.

 

ARTYKUŁY RÓŻNE

Pod tym pojęciem kryją się artykuły typu: świece tortowe, kule lub pałki dymne, wyrzutnie serpentyn, konfetti, zimne ognie, kapiszony oraz wiele innych.